Frederik en Chantal met honden
Frederik en Chantal met honden

Ons team

Dierenarts met hond

Frederik Hamster

Dierenarts

Ik ben Frederik Hamster, afgestudeerd dierenarts in 2004. Begonnen in de gemengde praktijk, maar al snel richting kleine huisdieren gegaan. Samen met Chantal ,mijn vrouw heb ik eerder een praktijk in Amersfoort gehad, hier deden we ook een tijdje Dierenpark Amersfoort wat erg leuk was. Na een jaar op reis te zijn geweest met ons gezin wonen  we nu  sinds 2 jaar in de Betuwe in het mooie Deil. We hebben nu zelf een boerderij met paarden en schapen en praktijk aan huis, wat voor ons gezin met 3 kinderen  ideaal is. We houden van kleinschaligheid  maar ook van moderne technieken en  dit laten we zien in onze kliniek. Ik ben dol op honden en mijn bijzondere interesses liggen bij orthopedie en laparoscopie, tevens vind ik het erg leuk om visites te rijden. Naast mijn bezigheden als dierenarts ben ik ook pianist in diverse bands en hou ik van mooie (Engelse)auto’s.  Ik hoop u snel te mogen begroeten in onze kliniek.

Medewerkster

Chantal Hamster

Dierenarts

Ik ben Chantal Hamster-de Leest, afgestudeerd in 2004. Eerst werkzaam geweest in een gemengde praktijk, maar al snel de richting kleine huisdieren gekozen.  Omdat Frederik mijn man is geldt zijn verhaal voor een groot deel ook voor mij. Ik heb het enorm naar mijn  zin in de Betuwe. Qua interesse gebieden heb ik mij toegelegd op de tandheelkunde bij gezelschapsdieren. We hebben daarvoor ook een splinternieuwe luchtdruk aangedreven  tanden-unit aangeschaft , waarmee ik super kan werken. Ik hou verder van paardrijden en veel sporten en natuurlijk van mijn 3 kinderen.  Ik hoop u spoedig te mogen ontmoeten in onze kliniek.

Medewerster de Kwaker

Nicoline Gerritse-van Wiligen

Paraveterinair

Ik ben Nicoline en sinds 2008 ben ik werkzaam in deze praktijk. De omgang met klant en dier en de variatie van behandelingen (want geen 1 dag is hetzelfde) geven mij veel voldoening en de (h)erkenning van de al jaren in deze praktijk komende cliënten doet mij goed.

Ik woon in Zaltbommel samen met mijn man Albert, zoon Lucas (die geboren is op dierendag) en dochter Jolene. We hebben 1 kat, Loeka. Naast de liefde voor dieren ga ik graag een hapje eten, naar een musical of bioscoop.

Paraveterinair

Openingstijden

maandag:08.30 tot 18.00 uur
dinsdag:08.30 tot 18.00 uur
woensdag:08.30 tot 18.00 uur
donderdag:08.30 tot 18.00 uur
vrijdag:08.30 tot 18.00 uur